Shpërt heu në lot se e b*llizuan në “Tik-Tok”/ Profesori nuk dorëzohet, ironizon komentet negative dhe ia merr valles LIVE

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u bë pjesë e programit Lulzim Paci, mësuesi i biologjisë në një gjimnaz në Vushtrri, i cili këto ditë është kthyer në kryefjalë për mediat.

Paci u bullizua pasi postoi një video duke këcyer valle popullore patriotike në ambientet e shtëpisë. Ai u shfaq duke qarë në disa intervista në Ksoovë, ndërsa sot në “Ftesë në 5” ndau më shumë detaje nga jeta e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published.