Shqipe Abazi vishet me plot stil, ky detaj merr vëmendjen

Sa bukur duket me këtë stil Shqipe Abazi.

Këngëtarja e njohur Shqipe Abazi po vazhdon të jetë në top formë dhe gjithmonë me stil të dalluar.

Me pozat e ndryshme që ndan me ndjekësit e saj, çdo herë godet me përzgjedhjet që bën, shkruan Kosovarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published.