Shqiptarët Ia Blejnë Që 5 Vjeç, Cristiano Ronaldo Zbulon Pse Ende Nuk I Ka Blerë Telefon Djalit Të Tij 12

Cristiano Ronaldo ka zbuluar se nuk i ka dhënë ende një celular djalit të tij Cristiano Jr, sepse nuk dëshiron që ai të bëhet ‘i fiksuar pas teknologjisë’ që në moshë të re.

Futbollisti, 36 vjeç, foli për ndikimin e teknologjisë në Al Wasl Plaza në Dubai pasi mori çmimin e golashënuesit më të mirë të të gjitha kohërave të ‘Globe Soccer’ dhe pranoi se brezi i ri ka një afinitet më të madh me pajisjet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.