SHT ATZANIA I KA DHËNË SHUMË NUR GENTËS, SA BUKUR DUKET ME FUSTAN TË KUQ DHE BARKUN E RRUMBULLAKOSUR

Genta Ismajli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo poashtu është mjaftë e ndjekur dhe numëron gjithsej 1.2 milion ndjekës në rrjetin social Instgram.
Së fundi ajo ka ndarë një foto më fustan të kuq dhe barkun e rrumbullakosur ku duket për mrekulli.

Kjo foto u pelqye dhe komentua mjaft shumë nga fansat e këngëtares.

Leave a Reply

Your email address will not be published.