Shtohet familja e Ilir Shaqirit, vajza e tij zbulon surprizën

Në një intervistë në ‘Ftesë në 5’, vajza e Ilirit foli më shumë për familjen.

Ajo tha se pasi doli Iliri nga ‘BBV’ në shtëpi e ka pritur një anëtar i ri.

Gjatë kohës që balerini ishte në shtëpinë e “Big Brother Vip”, e shoqja dhe e bija kishin blerë një mace, duke e konsideruar si anëtar të familjes./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published.