Shyhrete Behluli Edhe Renë E Dytë E Do Si Learta

Rejat e estrades shpesh marrin vëmendje në median rozë dhe në publik, duke u komentuar për jetën e tyre.

Në këtë mes nuk bënë përjashtim as reja e këngëtares Shyhrete Behluli, Learta, shkruan “Kosovarja”.

Madje, Learta është një nga rejat më të pashme dhe të përfolura të estrades, e që raportin me vjehrren e ka shumë të afërt.

Shyhrete Behluli disa herë ka folur me superlativa për nusen e djalit të saj, e me gjasë do të donte që edhe reja tjetër ti ngjante Leartes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.