SHYHRETE BEHLULI TAKOHET ME KËTË PERSONALITET TË FAMSHËM NË TURQI

Këngëtarja Shyhrete Behluli e jeton këndshëm jetën e saj pranë të shoqit, vajzave, djemve, nipërve e mbesave.

Duket qartë se Shyhretja është tejet e lumtur dhe kjo reflektohet edhe në çdo fotografi që e poston në rrjete sociale.
Këngëtarja e njohur e muzikës popullore këto ditë ndodhet në Stamboll për një pushim të shkurtër me vajza, nipër e mbesa.

Atje, këngëtarja ka pozuar me figurën prej dylli të Mozartit dhe duket mjaftë e lumtur për këtë gjë. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.