SHYHRETJA ME DJEMTË, VAJZAT ME BABAIN E TYRE

Vajzat zakonisht janë shumë të lidhura me baballarët, që siç thonë i kanë pikë të dobët.

E, ky është edhe rasti i të bijave të këngëtares së njohur Shyhrete Behluli, që kanë një afrimitet të jashtëzakonshëm me të atin.

Në një foto të shprendarë së fundi, shihen tri vajzat e Shyhretes dhe Lulit, teksa pozojnë me shumë dashuri me këtë të fundit.

Të gjithë po reflektojnë shumë pozitivitet dhe padyshim dashuri, ndryshe, këngëtarja shpesh shihet duke pozuar nën shoqërinë e dy djemve të saj./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.