Shyhretja Me Engjin Shkojnë Në Turqi, Ndajnë Një Eksperiencë Të Pabesueshme

Këngëtarja Shyhrete Behluli e jeton këndshëm jetën e saj pranë të shoqit, vajzave, djemve, nipërve e mbesave.
Duket qartë se Shyhretja është tejet e lumtur dhe kjo reflektohet edhe në çdo fotografi që e poston në rrjete sociale.

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore këto ditë ndodhet në Stamboll për një pushim të shkurtër me vajza, nipër e mbesa.Atje, këngëtarja ka pozuar me figurën prej dylli të Mozartit dhe duket mjaftë e lumtur për këtë

Leave a Reply

Your email address will not be published.