Si Asnjëherë Me Parë, Shkurte Gashi Shfaqet E Veshur Kaq Shkurt, Ek spozon Trupin E Saj Josh ës

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore dhe këngët dhe hitet që ajo ka sjellë, kanë qenë shumë të dëgjuara nga publiku i saj i madh, shkruan ORAinfo.
Më shumë se për punën e saj profesional, së fundmi Shkurta është komentuar më shumë për jetën e saj private.

Ajo ka disa muaj që është bërë nënë dhe jetën e saj tani po e vazhdon në Kosovë.Krahas kujdesit për djalin e saj, Malin, Shkurta po kujdeset edhe për pamjen e saj.Shkurta se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur shumë shkurt. Kaq provokuese nuk e kemi parë asnjëherë Shkurten.Në këtë imazh ajo ka ekspozuar si kurrë me parë këmbët e saj joshëse.

Leave a Reply

Your email address will not be published.