SI DUKEJ XHEMI SHEHU 18 VITE MË PARË

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Xhemi Shehu ishte e ftuar në emisionin më të ri në “Top Channel”, “Ëndërrtjerrësit”.

Në ekran u shfaq një video e saj e vitit 2004, në audicionet e “Portokallisë”.
Xhemi u habit nga pamjet sepse nuk e dinte që ekzistonin “Ua çfarë flokësh të dekoloruar! Kam shkuar në fazën e parë dhe në të dytën nuk shkova, u tërhoqa”, u shpreh moderatorja.

Më poshtë mund të shikoni si dukej Xhemi në vitin 2004.

Leave a Reply

Your email address will not be published.