Si Me Pas Motër, Genta Ismajli E Publikon Në Këtë Gjendje Nënë E Saj

Ajo është duket shijuar ditët më të bukura të jetës. Rreth dy muaj më parë, Genta Ismajli u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë dy binjakë, një vajzë dhe një djalë.

Genta ka zgjedhur që mos t’i publikojë portretet e fëmijëve, duke i mbajtur larg syrit të mediave, përcjell ORAinfo. E me rastin e 8 Marsit, Genta ka zgjedhur fjalët me të bukura për ta uruar nënë e saj. Krahas urimit të saj, ajo e ka publikuar edhe një foto të nënë së saj. Në këtë foto nëna e Gentës po duket si çikë e re. /OR Ainfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.