Si reagoi Semi kur Beatrixa u fut në Big Brother për ta takuar Donaldin

Si reagoi Semi kur Beatrixa u fut në Big Brother për ta takuar Donaldin

Beatrix Ramosaj aktualisht nuk ndodhet në studio, e kjo me gjasë për të shkuar e për tu përgatitur për surprizën e madhe për Donaldin.

Raporti mes Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj ka qenë tejet i diskutuar ditëve të fundit, por kesaj gjeje sapo i dha fund Beatrixi kur erdhi ta takoj te dashurin ne shtepi.Ajo me vete kishte plote surpriza dhe shume dashuri per Donaldin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.