Si Rrallë Herë Çiljeta Del Me Djalin E Saj, Ja Sa Qenka Rritur Dhe I Bukur Qenka Bere Fernando

Tash e sa vite Fernando jeton me mamanë e tij këngëtaren e njohur Çiljeta Xhilaga, e cila e do dhe përkujdeset shumë për të.

E sonte Xhilaga e ka bërë publike një fotografi me të birin ku shihet ai se është rritur dhe po duket shumë i ngjajshëm me nënën e tij.

Ndersa Çiljeta thotë se të kesh një djalë dhe të kujdesesh për të e ta edukosh për t’i respektuar femrat, është një gjë shumë e mirë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.