S’ka faj Ermali që ‘shkrihet’ pas saj, Ariana në këtë fustan po duket si 20 vjeçare

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.