S’ka lindur ende ai që e merr varësen time’. Noizy reagon pas videos së publikuar për vj*dhjen nga fansat

S’ka lindur ende hala ai që e merr”, ka shkruar ai.

Reagimi i tij vjen pas një videoje që u bë virale në rrjete sociale ku shihej se reperi hyn në mes të turmës.

Gjatë kësaj kohe kishte një varëse të trashë në qafë dhe kur del nga turma nuk e kishte më në qafë, ndaj fansat aluduan që mund t’ia kishin vje. dhur. @noizykingIku varsja 🤣😭

Leave a Reply

Your email address will not be published.