Sugarica’ E Shyhretës Po Përgatitet Me U Bë Nuse, Kështu Nuk E Keni Parë Asnjëherë

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar, shkruan ORAinfo.

Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.