Tani Është E Lumtur Me Eduartin, Por Ja Pse U Nda Arbana Osmani Ka Burri Parë Dhe Pse Ka Jetuar Në Elbasan

Arbana Osmani një nga moderatoret më të njohura në vend dhe më e komentuar për programet që drejton dhe për jetën e saj private.

Lajmi i ndarjes së Arbanës me ish burrin e saj Ardit Kero me profesion financier bëri shumë bujë në media. Kujtojmë këtu se, Arbana dhe bashkëshorti i saj kanë pasur një lidhje të gjatë prej gati 16 vitesh dhe së bashku kanë edhe një djalë, i cili quhet Jon.

Moderatorja shqiptare ka qenë gjithmonë e rezervuar në lidhje me partnerin e saj, madje edhe fotot që ka me të janë shumë të pakta. Po, a është kjo një ndarje e paqtë dhe me mirëkuptim, apo nga ato ndarjet e vështira dhe me mllef?

Leave a Reply

Your email address will not be published.