Tash e tutje jo ‘mbesa e Shyhretes’ por me emrin e vet Elira Martinaj

Por, me kalimin e kohës fama e saj u vu në dukje secilën herë e më shumë dhe tani numëron mijëra ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet me shumë stil dhe plot herë pr ovokuese, shkruan “Kosovarja”.Elira, këmbëngul që të njihet më shumë me arritjet e saj dhe jo më të etiketohet si mbesa e artistes së këngës popullore Shyhrete Behluli.

Leave a Reply

Your email address will not be published.