Tayna pozon gjysmë e zh veshur, e zbulon gjithë gj oksin

Ajo është njëra nga artistet më të komentuara.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna po vazhdon të jetë e komentuar edhe për paraqitjet atraktive krahas projekteve muzikore.

Doruntina Shala (emri i plotë) numëron mbi një milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, aty ku sjell për fansat imazhe nga më të ndryshme, në të cilat paraqitet provokuese dhe tërë stil.

Leave a Reply

Your email address will not be published.