TAYNA SHFAQET “PËRVLUESE” ME POZA NGA MIAMI

Tanyna herë pas here shfaqet provokative në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka shpërndarë një fotografi nga pushimet luksoze që ajo po kalon në Miami.
Ajo po duket e mrekullueshem në b ikini dhe mjaft tërheqse.

Ndër të tjera, artistja qëndron mjaftë aktive për adhuruesit e saj në Instagram./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.