Te lutemi te gjith per kete ngjarje ,O Zot ruaj vellezerit dhe motrat tona

Pronari i kompanisë “Zhitia Turist”, Gazmend Zhitia konfirmoi për Telegrafin se nga ky incident nuk ka persona të lënduar, por vetëm disa udhëtarë kanë marrë gërvishje të lehta.

“Po e vërtetë një autobus i yni ka dalë nga rruga, mirëpo për fat të mirë nuk ka persona të lënduar, por vetëm tetë udhëtarë kanë marrë gërvishje të lehta”, deklaroi ai.

Autobusi kosovar dyshohet se ka rrëshqitur për shkak të rrugës me ngrica.

Leave a Reply

Your email address will not be published.