Temperaturat Do Të Bien Ndjeshëm, Meteorologia: Ky 10 Ditësh I Ja narit Do Të Jetë Më I Ftohti I Dimrit

Sipas meteorologes Tanja Porja, ajo që vlen të theksohet është se temperaturat mbeten relativisht të larta, dhe rënia do të jetë e lehtë dhe graduale vetëm në orët e mëngjesit dhe pasdites.

Shfaqje të reshjeve të dëborës do të kemi sot, nesër dhe të dielën dhe 3 ditët e javës së ardhshme. Por, nga sot deri të dielën reshjet e dëborës mbeten të lokalizuara.

Leave a Reply

Your email address will not be published.