Teuta publikon foto sapo ka dal nga frizerka, ka përfunduar në këtë gjendje

Teuta Krasniqi, është njëra nga aktoret më të dashura për publikun.

Ndonëse është shumë aktive në profesionin e saj, Teuta kujdeset shumë për vetën, shëndetin dhe familjen e saj, shkruan ORAinfo

Leave a Reply

Your email address will not be published.