Teuta Selimi publikon foto sapo ka dal nga frizerka, kaq bukur është grimosur

Teuta Selimi, është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore dhe gjithmonë me muzikën e saj mundohet të i përshtatet kohës, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se është shumë e suksesshme në jetën profesionale, Teuta është e zonja edhe në jetën e saj private.

Leave a Reply

Your email address will not be published.