Tifozi shqipëtar futet me flamurin Kuq e zi ne Bernabeu të Spanjés

Një ngjarje interesante ka ndodhur në ndeshjen gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve mes Manchester Cityt dhe Real Madridit.

NJë person me flamurin shqiptar hyri në fushë në minutën e parë të vazhdimeve

Leave a Reply

Your email address will not be published.