Trixa ‘arratiset’ në Dubai, zbulohet shoqëruesi!

Ka disa ditë që Trixa nuk po gjendet në Shqipëri. Ikja e saj erdhi pas një batute që ndodhi në ‘BBV’, ku u përmend edhe Bora Zemani.

Këngëtarja nuk po publikon asgjë në llogarinë e saj në Instagram, por që është kuptuar se ku dhe më kë është ajo, shkruan Indeksonline.
Ishte Anxhelina, vajza e tezes, ajo e cila ndau një imazh në një jaht ku ka vënë në fokus tatuazhin e Trixës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.