Trixa është një ndër femrat më të forta

Aktori Donald Veshaj para se të hynte në “Big Brother Vip”, kishte lënë gjëra të pa sqaruara me ish të dashurën e tij, Bora Zemanin.

Por, gjithçka ndryshoi muaj më vonë pas përfundimit të spektaklit, ku Bora dhe Donaldi u kapën mat, pavarsisht se herë pas here bënin deklarata se gjithçka ka përfunduar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.