Trixa publikon mesazhet e një fanse, paralajmëron padi ndaj saj

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj prej muajsh ka qenë në qendër të vëmendjes. Pjesëmarrja e saj në Big Brother VIP dhe romanca jetëshkurtër me aktorin, Donald Veshaj ka bërë që ajo të komentohet vazhdimisht.

Lidhja e saj me Donaldin nuk u prit mirë pasi ky i fundit kishte një tjetër marrëdhënie të komplikuar me prezantuesen, Bora Zemani.

Leave a Reply

Your email address will not be published.