Tuna është bërë si çokollatë, në fustan të çuditshëm zbulon gjoksin e saj tërheqës

Ajo është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Qysh në paraqitjet e para të saj, ajo u cilësua për zërin dhe stilin e saj unik si në muzikë ashtu edhe në pamje, shkruan ORAinfo.

Ajo ka kohë të gjatë se është në skenë, prandaj në çdo paraqitje të saj ajo është shumë e komentuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.