U Ma rtua Pa Dasmë E Pa Vello, Por Shikojeni Si Duket Në Fustan Të Bardhë Shkurte Gashi

Shkurte Gashi, është personazh shumë i dashur për publikun.

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore dhe këngët dhe hitet që ajo ka sjellë, kanë qenë shumë të dëgjuara nga publiku i saj i madh, shkruan ORAinfo.

Më shumë se për punën e saj profesional, së fundmi Shkurta është komentuar më shumë për jetën e saj private.

Leave a Reply

Your email address will not be published.