ULUR NË ‘LUHATËSE’ ISH KONKURRENTJA E PËRPUTHEN DUKET MAHNITËSE

Antonia Gjoka u bë e njohur nga publiku me pjesëmarrjen në emisionin e dashurisë Përputhen.

Por që nuk qëndroi gjatë dhe u larguar pas shumë debateve në studio.
Ajo po vazhdon të jetë e komentuar në rrjetet sociale me fotot që sjell.

Së fundmi ajo shihet e veshur me rroba të thjeshta derisa ka pozuar ulur në luhatëse dhe po duket mahnitëse./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published.