Unë E Mund Edi Ramën”, Ermal Mamaqi Thotë Se Ka Marrë Oferta Për T’u Futur Në Politikë

Presidenti Zelensky është bërë hit në rrjete sociale jo vetëm për qëndrimet e tij, por gjithashtu dhe për faktin se më parë ka qenë aktor humori.

Njerëzit në Shqipëri kanë nisur aludimet se kush nga aktorët tanë të humorit do të bënte më së miri rolin e liderit. Mes shumë emrave, ndjekësit kanë përmendur dhe Ermal Mamaqin. Por si e shikon ai këtë gjë?

Leave a Reply

Your email address will not be published.