Urime ! Çifti i njohur po bëhen prindër për herë të parë

Ata të dy janë çifti më i komentuar.

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj thuhet se do bëhen prindër për herë të parë.

Këngëtarja e njohur është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do sjellë në jetë fëmijën e parë të saj dhe reperit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.