URIME:Enca Haxhia për herë të parë tregon se a është shtatzënë

U përfol se është shtatzënë, Enca Haxhia flet për herë të parë

Enca Haxhiu është këngëtarja që më së miri dinë të krijojë lajme dhe të bëhet temë në mediat rozë.

E së fundi ajo u përfol për një shtatzani të parë, shkruan lajmi.

Ajo postoi një artikull të një portali duke thënë që edhe pesë vite nuk ka në plan të mbes shtatzënë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.