Vajza E Fshehtë E Vladimir Putinit Shfaqet Për Herë Të Parë Në Televizionin Rus

Rusia 1’ intervistoi Marian në fillim të muajit, por pamjet u shfaqen vetëm në internet. Në këtë intervistë, Maria foli për mënyrën si donte të gjente trajtimin për kancerin, si për të rriturit ashtu edhe për fëmijët.

Putini kurrë nuk e ka konfirmuar zyrtarisht se Maria është vajza e tij. Fotoja e fundit e familjes së tij u shkrep në 2002-shin, por dy vajzat e tij u bënë të njohura nga kamerat.

Besohet se Maria dhe e motra Katerina janë nga martesa e tij e parë me ish-mjeken Lyudmila Shkrebneva, me të cilën Putini u divorcua në vitin 2013./dritare.net

Leave a Reply

Your email address will not be published.