VAJZA E LUTËS EDHE NË BORË ME FOTO ATRAKTIVE

Të gjitha vajzat e Lutfi Hazirit kanë vemendje të madhe në publik.

Kjo për bukurinë dhe format perfekte trupore.

Kënga, njëra nga vajzat së fundmi ka postuar disa fotografi në borë.

Edhe me rroba të tilla e në këtë ambient ajo shfaqet atraktive derisa mahnit me bukurinë./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published.