Vajza e Lutfi Hazirit mbush 23 vjet, çm end rrjetin me fotot e fundit

Festën e 23 vjetorit të lindjes e nis me foto super provokuese.

Lotina Haziri vazhdon të jetë një emër i komentuar në mediet rozë.

Pozat e saj provokuese kanë marrë gjithmonë vëmendjen e ndjekësve dhe medieve.

Leave a Reply

Your email address will not be published.