Vajza E Nysretit , Kaq Bukur E Urojnë Familjarët

Vajza e Nysretit feston ditëlindjen, kaq bukur e urojnë familjarët.Familja Muçiqi sot ka festë në shtëpi.


Kjo pasi që vajza e Nysretit dhe Meritës, Biona ka ditëlindjen, shkruan KosovarjaKështu, nuk munguan urimet e ëmbla dhe plotë jetë nga familja.
Fillimisht nga e ëma, më pas nga vëllai, këngëtari Albatrit Muçiqi, si dhe bashkëshortja e tij.

Vajza e Nysretit feston ditëlindjen, kaq bukur e urojnë familjarët.Familja Muçiqi sot ka festë në shtëpi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.