Vajza e Nystretit bukuri e rrallë

Enea Muqiqi njihet si vajza e këngëtarit të njohur Nusret Muqiqi.

Ajo komentohet shumë për bukurinë natyrale që duket se e ka të trashëguar.
Kjo pasi edhe Nysreti dhe Merita janë komentuar për bukuri kur ishin të rinjë.

Në foton e fundit Enea shfaqet e veshur mjaft thjeshtë ku me grim të theksuar duket mahnitëse./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published.