Vajza E Tij Pjesë E BB VIP2, Këngëtari: Të Bëjë Çfarë Të Dojë Aty Brenda

Këngëtari Sabiani i cili njihet për këngët e tij ‘hit’ të dëgjuar kudo, tashmë është bërë akoma dhe më i dashur për publikun pasi tregoi një Sabian tjetër në shtëpinë e BBV.

Kohët e fundit, Sabiani ka qenë i ftuar në një emision televiziv ku është pyetur nëse do ta lejonte vajzën që të ishte pjesë e BB VIP2. Në përgjigjen e tij ai ishte i qartë duke thënë se tashmë Keisi e ka marrë ftesën, ndërsa shtoi se është e lirë të bëjë çfarë të dojë brenda shtëpisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.