Vajzës së Putin i ndodh e papritura

Pas divorcit nga gruaja e tij Lyudmila, presidenti rus Vladimir Putin nuk tha në publik nëse kishte një dashuri të re, por edhe vitet para flitej për lidhjet e tij të shumta jashtëmartesore.

Dyshohet se 18-vjeçarja Luiza Rizova është rezultat i lidhjes së tij me Svetlana Krivonogikh, e cila dikur ishte pastruese dhe tani zotëron një bankë dhe është milionere. Kur filloi pushtimi rus i Ukrainës, Louise mori një sërë komentesh të shëmtuara dhe armiqësore në profilin e saj në Instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published.