Vd Es A ksidentalisht 16-Vjeçari Nga Kosova Në Gjermani

Bulliqi ka shpreh ngushëllime për vdekjen e të miturit, teksa bëhet e ditur se varrimi i tij do të bëhet nesër në orën 15:00 në varrezat e fshtatit Peran.

Postimi i tij i plotë:

Më pikëlloi shumë lajmi për vdekjen tragjike të djaloshit 16 vjeçar, Roni Mustafa, nga fshati Peran i Podujevës, i cili humbi jetën aksidentalisht në Gjermani, ku edhe jetonte bashkë me familjen e tij.

Në këto momente pikëllimi, ndaj dhimbjen me familjen Mustafa dhe gjithë farefisin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.