“Vdes Sabri Fejzullahu, Ariana reagon ashpër pas lajmit per Sabrin”

“Më vjen keq që duhet të turpërohemi kaq shumë” Ariana Fejzullahu, bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu ka pranuar shumë mesazhe ngushëlluese nga ndjekësit e saj në Instagram, të cilët kanë shprehur ngushëllime për vjehrrin e saj, këngëtarin Sabri Fejzullahu.

Kjo pasi në disa media ka qarkulluar lajmi se Sabri Fejzullahu ka “ndërruar jetë”. Ariana ka reaguar menjëherë duke thënë se Sabri Fejzullahu është shumë mirë dhe vazhdon ta mbajë veten në formë siç ka bërë çdo herë. “Më vjen keq që duhet të turpërohemi kaq shumë nga njerëz që për përfitime personale urojnë gjëra të tmerrshme për dikë tjetër”, ka shkruar Ariana.

Leave a Reply

Your email address will not be published.