Vetëm bizhuteritë e Arbana Osmanit në finalen e Big Brother VIP, kushtuan sa dyfishi i çmimit të fituesit

Të premten ka përfunduar spektakli i shumë shikuar nga shqiptarët, Big Brother VIP.

Aventura 136 ditëve e banorëve finalistë përfundoi me shpalljen e fituesit, i cili rezultoi të ishte balerini Ilir Shaqiri.

Spektakli maratonik është prezantuar nga moderatorja ikonike e këtij formati në Shqipëri, Arbana Osmani, e cila si gjithmonë shkëlqeu me dukjen e saj.

Fillimisht, ajo kishte veshur një kostum të kuq të kombinuar me disa bizhuteri smeraldi – një në qafë dhe një unazë tjetër në dorë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.