Vetem nese je xheloz thua fjale te keqija foto e pare e çiftit Robert-Laureta

jeni cifti me i bukur i gjith estrades ju urojme

sot sapo u publiku foto e Robertit dhe Lauretes qe gjithmon duken shum te disponushem njeri me tjetrin

Robertii

Leave a Reply

Your email address will not be published.