VIDEOJA E ATDHEUT BËN XHIRON E RRJETIT, AI KUJTON BORËN

Së fundmi në rrjetet sociale po qarkullon një video e Atdheut, e cila ngrit dyshimet se mes tij dhe Borës mund të ketë diçka.
Xhani Demika ka publikuar videon teksa duket Atdheu duke kërcyer, por ajo që ka tërhequr vëmendjen e publikut ishte mbishkrimi i videos nga ana e Atdheut, “ Sa ftoht është bërë” kishte shkruar ai, bashkangjitur ka vendosur një emoji të borës.

Dyshimet janë ngritur menjëher nga fansat e tij duke u përfolur se emoji i vendosur nga ai është me nënkuptim për Bora Zemanin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.