Vjen postimi i parë nga Bora pas lajmeve për ribashkimin me Donaldin

Bora dhe Donald – këta dy emra kanë bërë “zhurmë” të madhe në mediat rozë.

Pas gjithë dramave që i bën në kohën kur Donaldi ishte në “BBV”, ngjashëm po veprojnë edhe tani.

Edhe pse ende nuk kanë bërë një postim bashkë, dyshja janë kapur mat jashtë vendit duke u konfirmuar që ata sërish janë bashkë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.