Vjollca Haxhiu Ju Kthehet Kaçurrelave, Nuk Njihet

Vjollca Haxhiu është një nga këngëtaret që publiku i ndjek me interes prej vitesh.Zë ëmbël, me një repertuar të gjerë dhe shumë bashkëpunime, Vjollca është mjaftë e dashur për publikun

Vjollca, shpesh luan me flokët, këtë herë shfaqet me flokë me kaçurrela dhe dukshëm më të shkurtër.

Këngëtarja prej pak kohësh nuk ka sjell diçka të re në tregun muzikor, ama befasitë po vijnë./Kosovarja

Leave a Reply

Your email address will not be published.