Xhensila e zbulon a është sh tatzënë?

Një foto e postuar nga këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj me vajzën e saj Ajkën ka ngritur dyshime te ndjekësit se ajo mund të jetë sht atzënë.

Por, artistja ka vendosur tu japë fund gjithë aludimeve dhe ka sqaruar si qëndron e vërteta. Këngëtarja është kontaktuar nga “Prive” në lidhje me tashethemet që qarkulluan në rrjet se ajo është në pritje të fëmijës së dytë.
Ajo u shpreh se lajmi nuk është i vërtetë, megjithatë ajo dhe aktori i humorit Bes Kallaku kanë plane për një fëmijë tjetër.

Leave a Reply

Your email address will not be published.